X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
افزایش فالوور اینستاگرام با گذاشتن چند تصویر در یک پست - نمکستان
میخوام دنیارو فتح کنم...! البته با تو
افزایش فالوور اینستاگرام با گذاشتن چند تصویر در یک پست
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 00:03 | نوشته ‌شده به دست امین

افزایش فالوور اینستاگرام با گذاشتن چند تصویر در یک پست

در نسخه ۱۰.۹ اینستاگرام قابلیت جدیدی به آن اضافه شد که می توان چند تصویر یا چند ویدیو را به صورت اسلاید در یک پست قرار داد. شاید این قابلیت به نحوی مخالف قابلیت استوری باشد ولی کاملا کاربردی است و شما می توانید از آن برای افزایش فالوور اینستاگرام خود استفاده کنید.

اولین کاری که می بایست انجام دهید این است که اینستاگرام خود را بروزرسانی کنید و مثل گذشته بر روی گزینه آپلود تصاویر کلیک کنید. در بالای هر تصویر یک دایره توخالی کم رنگ دیده می شود، این یعنی می توانید چندین عکس را انتخاب کنید. به شماره هر عکس دقت کنید. عدد 1 نشانگر این است که اولین عکس شما خواهد بود و اعداد بعدی به ترتیب تصاویر بعدی را نمایش می دهند.

حالا شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شود که این قابلیت چگونه باعث افزایش فالوور اینستاگرام خواهد شد؟ پاسخ ساده است، به عنوان مثال شما یک محصول دارید که می خواهید در اینستاگرام معرفی کنید، قطعا اگر چندین عکس از نماهای مختلف از آن محصول را قرار دهید بازدهی بیشتری خواهید داشت تا این که یک عکس قرار دهید. گرچه به شما پیشنهاد می کنیم ویژگی استوری را فراموش نکنید و از این دو قابلیت به صورت پراکنده استفاده کنید تا افزایش فالوور اینستاگرام، افزایش لایک اینستاگرام و افزایش کامنت اینستاگرام را تجربه کنید.

چاپ این مطلب: کلیک کنید

(0 لایک)
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
 
آمار
بازدیدکنندگان : 5054