X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
افزایش فالوور در اینستاگرام - نمکستان
میخوام دنیارو فتح کنم...! البته با تو
افزایش فالوور در اینستاگرام
چهارشنبه 11 مرداد 1396 ساعت 00:01 | نوشته ‌شده به دست امین

برای موفقیت و افزایش فالوور در اینستاگرام این کارها را انجام ندهید!

قصد داریم در این مقاله 3 نکته را به شما آموزش دهیم که با انجام ندادن آن ها باعث موفقیت و افزایش فالوور اینستاگرام خود خواهید شد. پس تا پایان این آموزش با ما همراه باشید.

1- کپی کردن اطلاعات و عکس های دیگران ممنوع

سعی کنید عکس های جدید پیدا کنید، عکس هایی که در هیچ جای اینستاگرام استفاده نشده اند. استفاده از عکس های دیگران باعث کاهش فالوورهای شما می شود و هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. اگر هم عکسی از جایی دیگر خواستید منتشر کنید حتما دقت کنید نام صاحب اثر را ذکر کنید. از تصاویر سلفی متعدد هم استفاده نکنید.

2- پست های خود را کم تر در شبکه اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید

گاهی برخی از کاربران تمامی عکس های صفحه اینستاگرام خود را در دیگر شبکه های اجتماعی نیز به اشتراک می گذارند. این کار باعث می شود که کاربران شما دیگر صفحه اینستاگرام شما را نبیند و در شبکه اجتماعی دیگر نظیر تلگرام شما را دنبال کنند، یا به عبارت دیگر فالوور های شما پراکنده شوند.

3- هرگز فالوورهای فیک نخرید!

گاهی عده ای از کاربران برای افزایش فالوور اینستاگرام خودشان اقدام به خرید فالوور فیک می کنند، ولی این کار اشتباه محض است و بازتابی منفی برای شما خواهد داشت. فالوور هایی که واقعی هستند، شما را لایک می کنند و برای پست هایتان کامنت میگذارند اهمیت بیشتری دارند. پس به این موضوع همیشه دقت کنید.

چاپ این مطلب: کلیک کنید

(0 لایک)
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
 
آمار
بازدیدکنندگان : 5054